fbpx Historyczny na Pikniku naukowym vol.2 - Klimat dla nauki! | Wydział Historyczny

Historyczny na Pikniku naukowym vol.2 - Klimat dla nauki!

W namiocie Wydziału Historycznego na Pikniku Naukowym vol.2 - Klimat dla Nauki, trwającego równolegle z Dniami Otwartymi Wydziału w dniach 21-22.04., odwiedzający mogli między innymi zobaczyć jak na zajęciach "Historia w grach" pracują studenci nowej specjalności "Historia w przestrzeni medialnej". Kandydaci mogli bowiem spróbować swoich sił w grach historycznych na stanowiskach komputerowych oraz planszowych, do czego, ze wsparciem swoich studentów, aktywnie zachęcał dr Wacław Kulczykowski. Dziękujemy serdecznie za wsparcie i zaangażowanie!

Namiot Historycznego dodatkowo zdobił wyjątkowy, wyprodukowany w Belgii w latach 50-tych, wiśniowy Citroen 11 BL.

Namiot nasz urozmaicili także swoją obecnością przedstawiciele rekonstrukcji historycznej Stowarzyszenia Garnizon Gdańsk przedstawiającej rekonstrukcję umundurowania żołnierza oddziału gdańskiego oraz damskiego stroju codziennego mieszczki gdańskiej z XVIII wieku.

Wszystkie te atrakcje możecie zobaczyć w naszej galerii zdjęć.
wtorek, 26 kwietnia 2022 roku, 8:19