fbpx prof. Thomas Aiello z Valdosta State University (USA) laureatem programu „Profesorowie wizytujący UG” | Wydział Historyczny

Wśród laureatów drugiej edycji programu „Profesorowie wizytujący UG” Komisja wyłoniła prof. Thomasa Aiello z Valdosta State University (USA), który swój pobyt będzie realizował na Wydziale Historycznym UG, pod opieką dr hab. Anny Mazurkiewicz, prof. UG.

Prof. Aiello podczas pobytu będzie m.in. prowadził zajęcia dydaktyczne dla studentów w ramach przedmiotów objętych programami studiów, wykłady otwarte, seminaria i spotkania ze studentami oraz pracownikami UG. Przyczyni się to w znaczący sposób do wzrostu umiędzynarodowienia kształcenia i wzmocnienia potencjału naukowego uczelni.

Zachęcamy do zapoznania się profilem działalności naukowej prof. Aiello: https://www.thomasaiellobooks.com/

piątek, 1 kwietnia 2022 roku, 14:58